MDM-51SH027F
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51SH027F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-51SH027F.pdf2.MDM-51SH027F.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51SH027F
Tau Wae MDM-51SH027F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1149 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51SH027F.pdf2.MDM-51SH027F.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM-51SH027F
MDM51SH027F
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 51 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal