MDM-51SBSP
CannonCannon
MDM-51SBSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51SBSP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-51SBSP.pdf2.MDM-51SBSP.pdf3.MDM-51SBSP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 328 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51SBSP
Tau Wae MDM-51SBSP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 328 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51SBSP.pdf2.MDM-51SBSP.pdf3.MDM-51SBSP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096523-0171
IMDM-51SBSP
IMDM-51SBSP-ND
MDM-51SBSP-ND
MDM51SBSP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 51 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-51SBSL57-A174
MDM-51SBSL57-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
I roto i te taonga: 284 pcs
Tikiake: MDM-51SBSL57-A174.pdf
RFQ
MDM-51SBSPL56
MDM-51SBSPL56
Kaihanga: Cannon