MDM-51PSL
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PSL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-51PSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 943 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PSL
Tau Wae MDM-51PSL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 943 pcs Pepa Raraunga MDM-51PSL.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096522-0072
IMDM-51PSL
IMDM-51PSL-ND
MDM51PSL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 51 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-51PSF
MDM-51PSF
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
I roto i te taonga: 876 pcs
Tikiake: MDM-51PSF.pdf
RFQ
MDM-51PSK-A174
MDM-51PSK-A174
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 570 pcs
Tikiake: MDM-51PSK-A174.pdf
RFQ
MDM-51PSL-A174
MDM-51PSL-A174