| Tau Wae | MDM-51PSB | Kaihanga | Cannon |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kaore e pa ana / RoHS kore he ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 547 pcs | Pepa Raraunga | MDM-51PSB.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder Cup | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Tau o nga Rarangi | 3 |
| Tau o nga Tauranga | 51 | Momo Tae | Panel Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Tiaki Ingoa | - | Te Poari Whare | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Feature Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ngā āhuatanga | Shielded |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector | Whakatauranga onamata | 3A |