MDM-37SH005P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SH005P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS SKT 30"
Ngā Rauemi: MDM-37SH005P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SH005P
Tau Wae MDM-37SH005P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS SKT 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1047 pcs Pepa Raraunga MDM-37SH005P.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37SH005P
MDM37SH005P
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads