MDM-37SCBRP
CannonCannon
MDM-37SCBRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.MDM-37SCBRP.pdf2.MDM-37SCBRP.pdf3.MDM-37SCBRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 486 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SCBRP
Tau Wae MDM-37SCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 486 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37SCBRP.pdf2.MDM-37SCBRP.pdf3.MDM-37SCBRP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096521-0239
IMDM-37SCBRP
IMDM-37SCBRP-ND
MDM-37SCBRP-ND
MDM37SCBRP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37SCBRM7T-A174
MDM-37SCBRM7T-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 406 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7T-A174.pdf
RFQ
MDM-37SCBRM7T-A141
MDM-37SCBRM7T-A141
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 281 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7T-A141.pdf
RFQ
MDM-37SCBRP-20-A172
MDM-37SCBRP-20-A172
I roto i te taonga: 370 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-20-A172.pdf
MDM-37SCBRP-18-A174
MDM-37SCBRP-18-A174
I roto i te taonga: 465 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-18-A174.pdf
MDM-37SCBRM7TL56
MDM-37SCBRM7TL56
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
I roto i te taonga: 342 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7TL56.pdf
MDM-37SCBRM7TL56-A174
MDM-37SCBRM7TL56-A174
I roto i te taonga: 307 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7TL56-A174.pdf
MDM-37SCBRP-19-A172
MDM-37SCBRP-19-A172
I roto i te taonga: 463 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-19-A172.pdf
MDM-37SCBRP-A172
MDM-37SCBRP-A172
I roto i te taonga: 340 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-A172.pdf
MDM-37SCBRP-A174
MDM-37SCBRP-A174
I roto i te taonga: 406 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-A174.pdf
MDM-37SCBRM7TL58
MDM-37SCBRM7TL58
I roto i te taonga: 369 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7TL58.pdf
MDM-37SCBRM7TL61-A174
MDM-37SCBRM7TL61-A174
I roto i te taonga: 307 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRM7TL61-A174.pdf
MDM-37SCBRP-A141
MDM-37SCBRP-A141
I roto i te taonga: 271 pcs
Tikiake: MDM-37SCBRP-A141.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel