MDM-37PSM7
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PSM7
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PSM7.pdf2.MDM-37PSM7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PSM7
Tau Wae MDM-37PSM7 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6018 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PSM7.pdf2.MDM-37PSM7.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37PSM5-A174
MDM-37PSM5-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1056 pcs
Tikiake: MDM-37PSM5-A174.pdf
RFQ
MDM-37PSP-A141
MDM-37PSP-A141
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 421 pcs
Tikiake: MDM-37PSP-A141.pdf
RFQ
MDM-37PSM7-A174
MDM-37PSM7-A174