MDM-37PSL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PSL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PSL.pdf2.MDM-37PSL.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PSL
Tau Wae MDM-37PSL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1422 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PSL.pdf2.MDM-37PSL.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096520-0104
IMDM-37PSL
IMDM-37PSL-ND
MDM37PSL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal