MDM-37PSA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PSA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PSA.pdf2.MDM-37PSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PSA
Tau Wae MDM-37PSA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1642 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PSA.pdf2.MDM-37PSA.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM-37PSA
MDM37PSA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A