MDM-37PH034B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PH034B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS PIN 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PH034B.pdf2.MDM-37PH034B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PH034B
Tau Wae MDM-37PH034B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1316 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PH034B.pdf2.MDM-37PH034B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37PH034B
MDM37PH034B
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37PH029K-A174
MDM-37PH029K-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 37C P 10" YEL JACKS NI
I roto i te taonga: 1213 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-37PH034B-F222
MDM-37PH034B-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8"
I roto i te taonga: 482 pcs
Tikiake: MDM-37PH034B-F222.pdf
RFQ
MDM-37PH034F-A174
MDM-37PH034F-A174
Whakaahuatanga: MICRO 37C P 8" RBW FLOAT NI
I roto i te taonga: 1344 pcs
Tikiake:
MDM-37PH029K
MDM-37PH029K
Whakaahuatanga: MICRO 37POS PIN 10" YEL
Tikiake: MDM-37PH029K.pdf
MDM-37PH034B-A174
MDM-37PH034B-A174
Whakaahuatanga: MICRO 37C P 8" RBW NI