MDM-37PH016K
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PH016K
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PH016K.pdf2.MDM-37PH016K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PH016K
Tau Wae MDM-37PH016K Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1055 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PH016K.pdf2.MDM-37PH016K.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37PH016K
MDM37PH016K
Q10551832
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37PH016L-F222
MDM-37PH016L-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 411 pcs
Tikiake: MDM-37PH016L-F222.pdf
RFQ
MDM-37PH016L-A174
MDM-37PH016L-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 37C P 6" RBW JACKS NI
I roto i te taonga: 1325 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-37PH016K-F222
MDM-37PH016K-F222
I roto i te taonga: 413 pcs
Tikiake: MDM-37PH016K-F222.pdf
MDM-37PH016K-A174
MDM-37PH016K-A174