MDM-37PH005F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PH005F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS PIN 30"
Ngā Rauemi: 1.MDM-37PH005F.pdf2.MDM-37PH005F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 948 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PH005F
Tau Wae MDM-37PH005F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS PIN 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 948 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37PH005F.pdf2.MDM-37PH005F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37PH005F
MDM37PH005F
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37PH005K-F222
MDM-37PH005K-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MUL 2.5'
I roto i te taonga: 365 pcs
Tikiake: MDM-37PH005K-F222.pdf
RFQ
MDM-37PH005L
MDM-37PH005L
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 37POS PIN 30"