MDM-37PBS
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37PBS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-37PBS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 434 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37PBS
Tau Wae MDM-37PBS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 434 pcs Pepa Raraunga MDM-37PBS.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096520-0164
IMDM-37PBS
IMDM-37PBS-ND
MDM37PBS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37PBSM7
MDM-37PBSM7
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 525 pcs
Tikiake: MDM-37PBSM7.pdf
RFQ
MDM-37PBS-A141
MDM-37PBS-A141
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 282 pcs
Tikiake: MDM-37PBS-A141.pdf
RFQ
MDM-37PBRTL57
MDM-37PBRTL57
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A
I roto i te taonga: 374 pcs
Tikiake: MDM-37PBRTL57.pdf
MDM-37PBSL57-A174
MDM-37PBSL57-A174
I roto i te taonga: 388 pcs
Tikiake: MDM-37PBSL57-A174.pdf
MDM-37PBSL56
MDM-37PBSL56