MDM-31SL1M2
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31SL1M2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-31SL1M2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 585 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31SL1M2
Tau Wae MDM-31SL1M2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 585 pcs Pepa Raraunga MDM-31SL1M2.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096519-0507
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal