MDM-31SH025F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31SH025F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS SKT 10"
Ngā Rauemi: 1.MDM-31SH025F.pdf2.MDM-31SH025F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31SH025F
Tau Wae MDM-31SH025F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS SKT 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1427 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-31SH025F.pdf2.MDM-31SH025F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-31SH025F
MDM31SH025F
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.833' (254.00mm, 10.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Receptacle, Female Sockets
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31SH025F-F222
MDM-31SH025F-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 10"