MDM-31SH005B
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31SH005B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS SKT 30"
Ngā Rauemi: 1.MDM-31SH005B.pdf2.MDM-31SH005B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31SH005B
Tau Wae MDM-31SH005B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS SKT 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1202 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-31SH005B.pdf2.MDM-31SH005B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-31SH005B
MDM31SH005B
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads