MDM-31SCBR
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31SCBR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.MDM-31SCBR.pdf2.MDM-31SCBR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 505 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31SCBR
Tau Wae MDM-31SCBR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 505 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-31SCBR.pdf2.MDM-31SCBR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096519-0165
IMDM-31SCBR
IMDM-31SCBR-ND
MDM31SCBR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31SBSPL57-A174
MDM-31SBSPL57-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
I roto i te taonga: 349 pcs
Tikiake: MDM-31SBSPL57-A174.pdf
RFQ
MDM-31SCBRL57
MDM-31SCBRL57
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: MDM-31SCBRL57.pdf
RFQ
MDM-31SCBRM7-5-A174
MDM-31SCBRM7-5-A174
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 380 pcs
Tikiake: MDM-31SCBRM7-5-A174.pdf
MDM-31SBSPL56-A174
MDM-31SBSPL56-A174
I roto i te taonga: 368 pcs
Tikiake: MDM-31SBSPL56-A174.pdf
MDM-31SBSP-A174
MDM-31SBSP-A174
I roto i te taonga: 419 pcs
Tikiake: MDM-31SBSP-A174.pdf
MDM-31SCBRM7
MDM-31SCBRM7
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: MDM-31SCBRM7.pdf
MDM-31SBSPL56
MDM-31SBSPL56
I roto i te taonga: 445 pcs
Tikiake: MDM-31SBSPL56.pdf
MDM-31SCBR-1
MDM-31SCBR-1
I roto i te taonga: 381 pcs
Tikiake: MDM-31SCBR-1.pdf
MDM-31SCBR-F222
MDM-31SCBR-F222
I roto i te taonga: 337 pcs
Tikiake: MDM-31SCBR-F222.pdf
MDM-31SBSPL57
MDM-31SBSPL57
I roto i te taonga: 447 pcs
Tikiake: MDM-31SBSPL57.pdf
MDM-31SCBR-A174-F222
MDM-31SCBR-A174-F222
I roto i te taonga: 343 pcs
Tikiake: MDM-31SCBR-A174-F222.pdf
MDM-31SBSP-A30
MDM-31SBSP-A30
I roto i te taonga: 362 pcs
Tikiake: MDM-31SBSP-A30.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel