MDM-31PSM2
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PSM2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-31PSM2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PSM2
Tau Wae MDM-31PSM2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4685 pcs Pepa Raraunga MDM-31PSM2.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096518-0396
IMDM-31PSM2
IMDM-31PSM2-ND
MDM31PSM2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A