MDM-31PL1B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PL1B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-31PL1B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PL1B
Tau Wae MDM-31PL1B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1080 pcs Pepa Raraunga MDM-31PL1B.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096518-0000
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31PHC42P
MDM-31PHC42P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 31C P 120" WHT JACKP
I roto i te taonga: 743 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-31PL1A-A174
MDM-31PL1A-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
I roto i te taonga: 855 pcs
Tikiake: MDM-31PL1A-A174.pdf
RFQ
MDM-31PL1B-A30
MDM-31PL1B-A30