MDM-31PH034P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PH034P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS PIN 8"
Ngā Rauemi: MDM-31PH034P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PH034P
Tau Wae MDM-31PH034P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1570 pcs Pepa Raraunga MDM-31PH034P.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-31PH034P
MDM31PH034P
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads