MDM-31PH034B
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PH034B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS PIN 8"
Ngā Rauemi: MDM-31PH034B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PH034B
Tau Wae MDM-31PH034B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1582 pcs Pepa Raraunga MDM-31PH034B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-31PH034B
MDM31PH034B
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31PH029P-A174
MDM-31PH029P-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 31C P 10" YEL JACKP NI
I roto i te taonga: 1586 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-31PH029K
MDM-31PH029K
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 31 M 10" YEL JACKS
I roto i te taonga: 1094 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-31PH034B-F222
MDM-31PH034B-F222
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8"