MDM-31PH024P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PH024P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CANMDM-31PH024P
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PH024P
Tau Wae MDM-31PH024P Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1555 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31PH025F-F222
MDM-31PH025F-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 10"
I roto i te taonga: 5880 pcs
Tikiake: MDM-31PH025F-F222.pdf
RFQ
MDM-31PH024F
MDM-31PH024F
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 31 M
I roto i te taonga: 1154 pcs
Tikiake: MDM-31PH024F.pdf
RFQ
MDM-31PH023P
MDM-31PH023P
Whakaahuatanga: MICRO 31POS PIN 20"