MDM-31PH005P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PH005P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS PIN 30"
Ngā Rauemi: MDM-31PH005P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PH005P
Tau Wae MDM-31PH005P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS PIN 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1132 pcs Pepa Raraunga MDM-31PH005P.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-31PH005P
MDM31PH005P
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-31PH006B-A174
MDM-31PH006B-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 31 M 36" RBW
I roto i te taonga: 1142 pcs
Tikiake: MDM-31PH006B-A174.pdf
RFQ
MDM-31PH005P-F222
MDM-31PH005P-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MUL 2.5'
I roto i te taonga: 4964 pcs
Tikiake: MDM-31PH005P-F222.pdf
RFQ
MDM-31PH005M2-F222
MDM-31PH005M2-F222
Tikiake: MDM-31PH005M2-F222.pdf
MDM-31PH005P-A174
MDM-31PH005P-A174
Whakaahuatanga: MICRO 31C P 30" RBW JACKP NI