MDM-31PH005F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-31PH005F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31POS PIN 30"
Ngā Rauemi: MDM-31PH005F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 925 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-31PH005F
Tau Wae MDM-31PH005F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31POS PIN 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 925 pcs Pepa Raraunga MDM-31PH005F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa 096518-0106
IMDM-31PH005F
IMDM-31PH005F-ND
MDM31PH005F-ND
Tau o nga Tauranga 31
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads