MDM-25SSP
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25SSP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-25SSP.pdf2.MDM-25SSP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25SSP
Tau Wae MDM-25SSP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2114 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25SSP.pdf2.MDM-25SSP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096517-0059
IMDM-25SSP
IMDM-25SSP-ND
MDM25SSP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25SSPA174
MDM-25SSPA174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4530 pcs
Tikiake: MDM-25SSPA174.pdf
RFQ
MDM-25SSM2A174
MDM-25SSM2A174
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5939 pcs
Tikiake: MDM-25SSM2A174.pdf
RFQ
MDM-31PBR
MDM-31PBR
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Tikiake: MDM-31PBR.pdf
MDM-25SSP-A172
MDM-25SSP-A172