MDM-25SH006F
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25SH006F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE
Ngā Rauemi: 1.MDM-25SH006F.pdf2.MDM-25SH006F.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25SH006F
Tau Wae MDM-25SH006F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1326 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25SH006F.pdf2.MDM-25SH006F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-25SH006F
MDM25SH006F
Tau o nga Tauranga 25
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 3.00' (914.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads