MDM-25SCBRP
CannonCannon
MDM-25SCBRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25SCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.MDM-25SCBRP.pdf2.MDM-25SCBRP.pdf3.MDM-25SCBRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 643 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25SCBRP
Tau Wae MDM-25SCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 643 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25SCBRP.pdf2.MDM-25SCBRP.pdf3.MDM-25SCBRP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096517-0215
IMDM-25SCBRP
IMDM-25SCBRP-ND
MDM-25SCBRP-ND
MDM25SCBRP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25SCBRM7T
MDM-25SCBRM7T
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 487 pcs
Tikiake: MDM-25SCBRM7T.pdf
RFQ
MDM-25SCBRP-A174
MDM-25SCBRP-A174
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: MDM-25SCBRP-A174.pdf
RFQ
MDM-25SCBRP-A172
MDM-25SCBRP-A172