MDM-25SCBR
CannonCannon
MDM-25SCBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25SCBR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDM-25SCBR.pdf
RoHs Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
Waehere Stock 622 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25SCBR
Tau Wae MDM-25SCBR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 622 pcs Pepa Raraunga MDM-25SCBR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096517-0205
IMDM-25SCBR
IMDM-25SCBR-ND
MDM-25SCBR-ND
MDM25SCBR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25SCBR-F222
MDM-25SCBR-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 369 pcs
Tikiake: MDM-25SCBR-F222.pdf
RFQ
MDM-25SCBR-A30
MDM-25SCBR-A30
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 398 pcs
Tikiake: MDM-25SCBR-A30.pdf
RFQ
MDM-25SCBR-A174-F222
MDM-25SCBR-A174-F222
I roto i te taonga: 322 pcs
Tikiake: MDM-25SCBR-A174-F222.pdf
MDM-25SBSPL61
MDM-25SBSPL61
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 578 pcs
Tikiake: MDM-25SBSPL61.pdf
MDM-25SBSPL56-A174
MDM-25SBSPL56-A174
I roto i te taonga: 497 pcs
Tikiake: MDM-25SBSPL56-A174.pdf
MDM-25SCBRL61-A174
MDM-25SCBRL61-A174
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A
I roto i te taonga: 531 pcs
Tikiake: MDM-25SCBRL61-A174.pdf
MDM-25SBSTL39-A174
MDM-25SBSTL39-A174
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: MDM-25SBSTL39-A174.pdf
MDM-25SCBRM7
MDM-25SCBRM7
I roto i te taonga: 613 pcs
Tikiake: MDM-25SCBRM7.pdf
MDM-25SBST-A174
MDM-25SBST-A174
I roto i te taonga: 469 pcs
Tikiake: MDM-25SBST-A174.pdf
MDM-25SBSTL57-A174
MDM-25SBSTL57-A174
I roto i te taonga: 524 pcs
Tikiake: MDM-25SBSTL57-A174.pdf
MDM-25SCBR-A174
MDM-25SCBR-A174
I roto i te taonga: 497 pcs
Tikiake: MDM-25SCBR-A174.pdf
MDM-25SBSPL57-A174
MDM-25SBSPL57-A174
I roto i te taonga: 476 pcs
Tikiake: MDM-25SBSPL57-A174.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel