MDM-25PSB
CannonCannon
MDM-25PSB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PSB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PSB.pdf2.MDM-25PSB.pdf
RoHs Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
Waehere Stock 992 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PSB
Tau Wae MDM-25PSB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 992 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PSB.pdf2.MDM-25PSB.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096516-0032
IMDM-25PSB
IMDM-25PSB-ND
MDM-25PSB-ND
MDM25PSB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25PSB-A172
MDM-25PSB-A172
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake: MDM-25PSB-A172.pdf
RFQ
MDM-25PSB-A141
MDM-25PSB-A141
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake: MDM-25PSB-A141.pdf
RFQ
MDM-25PSB-11
MDM-25PSB-11
I roto i te taonga: 245 pcs
Tikiake: MDM-25PSB-11.pdf
MDM-25PSB-10
MDM-25PSB-10