MDM-25PL1B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PL1B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 25POS PIN .500" CU
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PL1B.pdf2.MDM-25PL1B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PL1B
Tau Wae MDM-25PL1B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 25POS PIN .500" CU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4559 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PL1B.pdf2.MDM-25PL1B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Ētahi Ingoa 096516-0000
IMDM-25PL1B
IMDM-25PL1B-ND
MDM25PL1B-ND
Tau o nga Tauranga 25
Te roa 0.042' (12.70mm, 0.50") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D 0.042' (12.70mm, 0.50") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Whakaaetia te Poaka Whakaoti -