MDM-25PH034F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PH034F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 25POS PIN 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PH034F.pdf2.MDM-25PH034F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PH034F
Tau Wae MDM-25PH034F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 25POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1436 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PH034F.pdf2.MDM-25PH034F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-25PH034F
MDM25PH034F
Tau o nga Tauranga 25
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25PH034F-F222
MDM-25PH034F-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 25C P 8" RBW FLOAT HT
I roto i te taonga: 571 pcs
Tikiake: MDM-25PH034F-F222.pdf
RFQ
MDM-25PH034F-A174
MDM-25PH034F-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 25C P 8" RBW FLOAT NI