MDM-25PH005P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PH005P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO-D RCPT 25POS PIN 30" WIRE
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PH005P.pdf2.MDM-25PH005P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PH005P
Tau Wae MDM-25PH005P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO-D RCPT 25POS PIN 30" WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1512 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PH005P.pdf2.MDM-25PH005P.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-25PH005P
MDM25PH005P
Tau o nga Tauranga 25
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Male Pins to Individual Wire Leads