MDM-25PH005F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PH005F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO-D RCPT 25POS PIN 30" WIRE
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PH005F.pdf2.MDM-25PH005F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PH005F
Tau Wae MDM-25PH005F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO-D RCPT 25POS PIN 30" WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1072 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PH005F.pdf2.MDM-25PH005F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-25PH005F
MDM25PH005F
Tau o nga Tauranga 25
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Receptacle, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25PH005K
MDM-25PH005K
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO-D RCPT 25POS PIN 30" WIRE
I roto i te taonga: 1074 pcs
Tikiake: MDM-25PH005K.pdf
RFQ
MDM-25PH004P-F222
MDM-25PH004P-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 25C P 24" RBW JACKP HT
I roto i te taonga: 518 pcs
Tikiake: MDM-25PH004P-F222.pdf
RFQ
MDM-25PH005F-F222
MDM-25PH005F-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 25C P 30" RBW FLOAT HT