MDM-25PBS
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-25PBS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-25PBS.pdf2.MDM-25PBS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 518 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-25PBS
Tau Wae MDM-25PBS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 518 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-25PBS.pdf2.MDM-25PBS.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096516-0129
IMDM-25PBS
IMDM-25PBS-ND
MDM25PBS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-25PBRPT
MDM-25PBRPT
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 556 pcs
Tikiake: MDM-25PBRPT.pdf
RFQ
MDM-25PBRPL39
MDM-25PBRPL39
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A
I roto i te taonga: 614 pcs
Tikiake: MDM-25PBRPL39.pdf
RFQ
MDM-25PBSL57
MDM-25PBSL57
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 503 pcs
Tikiake: MDM-25PBSL57.pdf
MDM-25PBRPL58
MDM-25PBRPL58
I roto i te taonga: 535 pcs
Tikiake: MDM-25PBRPL58.pdf
MDM-25PBS-A172
MDM-25PBS-A172
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: MDM-25PBS-A172.pdf
MDM-25PBRPL57
MDM-25PBRPL57
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: MDM-25PBRPL57.pdf
MDM-25PBS-A141
MDM-25PBS-A141
I roto i te taonga: 366 pcs
Tikiake: MDM-25PBS-A141.pdf
MDM-25PBS-1-A174
MDM-25PBS-1-A174
I roto i te taonga: 348 pcs
Tikiake: MDM-25PBS-1-A174.pdf
MDM-25PBRP-A172
MDM-25PBRP-A172
I roto i te taonga: 406 pcs
Tikiake: MDM-25PBRP-A172.pdf
MDM-25PBSL56-A174
MDM-25PBSL56-A174
I roto i te taonga: 431 pcs
Tikiake: MDM-25PBSL56-A174.pdf
MDM-25PBSL56
MDM-25PBSL56
I roto i te taonga: 477 pcs
Tikiake: MDM-25PBSL56.pdf
MDM-25PBRP-A174
MDM-25PBRP-A174
I roto i te taonga: 489 pcs
Tikiake: MDM-25PBRP-A174.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel