MDM-21SSM2
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21SSM2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-21SSM2.pdf2.MDM-21SSM2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 992 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21SSM2
Tau Wae MDM-21SSM2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 992 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21SSM2.pdf2.MDM-21SSM2.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21SSM2-A172
MDM-21SSM2-A172
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake: MDM-21SSM2-A172.pdf
RFQ
MDM-21SSM3
MDM-21SSM3
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 3980 pcs
Tikiake: MDM-21SSM3.pdf
RFQ
MDM-21SSM2-A141
MDM-21SSM2-A141
I roto i te taonga: 468 pcs
Tikiake: MDM-21SSM2-A141.pdf
MDM-21SSL-A30
MDM-21SSL-A30
I roto i te taonga: 424 pcs
Tikiake: MDM-21SSL-A30.pdf
MDM-21SSM6
MDM-21SSM6
I roto i te taonga: 878 pcs
Tikiake: MDM-21SSM6.pdf
MDM-21SSM2-A174
MDM-21SSM2-A174