MDM-21SH005F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21SH005F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 21POS SKT 30"
Ngā Rauemi: 1.MDM-21SH005F.pdf2.MDM-21SH005F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21SH005F
Tau Wae MDM-21SH005F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 21POS SKT 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1413 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21SH005F.pdf2.MDM-21SH005F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-21SH005F
MDM21SH005F
Tau o nga Tauranga 21
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 2.50' (762.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Receptacle, Female Sockets
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21SH005K-F222
MDM-21SH005K-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 21C S 30" RBW JACKS HT
I roto i te taonga: 5492 pcs
Tikiake: MDM-21SH005K-F222.pdf
RFQ
MDM-21SH005F-A174
MDM-21SH005F-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 21C S 30" RBW FLOAT NI