MDM-15SSM7
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15SSM7
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-15SSM7.pdf2.MDM-15SSM7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15SSM7
Tau Wae MDM-15SSM7 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2322 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-15SSM7.pdf2.MDM-15SSM7.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM-15SSM7
MDM15SSM7
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A