MDM-15SSM2-3
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15SSM2-3
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-15SSM2-3.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15SSM2-3
Tau Wae MDM-15SSM2-3 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1205 pcs Pepa Raraunga MDM-15SSM2-3.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096513-0604
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal