MDM-15SCBRL56
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15SCBRL56
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A
Ngā Rauemi: MDM-15SCBRL56.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 742 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15SCBRL56
Tau Wae MDM-15SCBRL56 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 742 pcs Pepa Raraunga MDM-15SCBRL56.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096513-0713
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-15SCBR-A174-F222
MDM-15SCBR-A174-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 553 pcs
Tikiake: MDM-15SCBR-A174-F222.pdf
RFQ
MDM-15SCBR
MDM-15SCBR
Kaihanga: Cannon