MDM-15PSA
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15PSA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-15PSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15PSA
Tau Wae MDM-15PSA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2295 pcs Pepa Raraunga MDM-15PSA.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A