MDM-15PL1L
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15PL1L
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-15PL1L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15PL1L
Tau Wae MDM-15PL1L Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1245 pcs Pepa Raraunga MDM-15PL1L.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096512-0012
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-15PL1B-A174
MDM-15PL1B-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1203 pcs
Tikiake: MDM-15PL1B-A174.pdf
RFQ
MDM-15PL117B
MDM-15PL117B
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 637 pcs
Tikiake: MDM-15PL117B.pdf
RFQ
MDM-15PL1L-A174
MDM-15PL1L-A174