MDM-100SCBRP
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100SCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.MDM-100SCBRP.pdf2.MDM-100SCBRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100SCBRP
Tau Wae MDM-100SCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5210 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-100SCBRP.pdf2.MDM-100SCBRP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097391-0114
IMDM-100SCBRP
IMDM-100SCBRP-ND
MDM100SCBRP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-100SCBRPL57-A174
MDM-100SCBRPL57-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A