MDM-100PSB
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100PSB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-100PSB.pdf2.MDM-100PSB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 318 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100PSB
Tau Wae MDM-100PSB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 318 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-100PSB.pdf2.MDM-100PSB.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-100PL90L-A174
MDM-100PL90L-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICROD PLUG 100POS PNL MNT
I roto i te taonga: 290 pcs
Tikiake: MDM-100PL90L-A174.pdf
RFQ
MDM-100PSB-A172
MDM-100PSB-A172
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 253 pcs
Tikiake: MDM-100PSB-A172.pdf
RFQ
MDM-100PSB-A141
MDM-100PSB-A141
I roto i te taonga: 188 pcs
Tikiake: MDM-100PSB-A141.pdf
MDM-100PHY17M15-A174
MDM-100PHY17M15-A174
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 241 pcs
Tikiake: MDM-100PHY17M15-A174.pdf
MDM-100PL2B-A174
MDM-100PL2B-A174
I roto i te taonga: 302 pcs
Tikiake: MDM-100PL2B-A174.pdf
MDM-100PSB-A174
MDM-100PSB-A174
I roto i te taonga: 343 pcs
Tikiake: MDM-100PSB-A174.pdf
MDM-100PL1B-A174
MDM-100PL1B-A174
I roto i te taonga: 326 pcs
Tikiake: MDM-100PL1B-A174.pdf
MDM-100PL1B1-A141
MDM-100PL1B1-A141
I roto i te taonga: 203 pcs
Tikiake: MDM-100PL1B1-A141.pdf
MDM-100PSB-2-A172
MDM-100PSB-2-A172
I roto i te taonga: 73 pcs
Tikiake: MDM-100PSB-2-A172.pdf
MDM-100PSB1
MDM-100PSB1
I roto i te taonga: 356 pcs
Tikiake: MDM-100PSB1.pdf
MDM-100PSA
MDM-100PSA
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: MDM-100PSA.pdf
MDM-100PSB1-1
MDM-100PSB1-1
I roto i te taonga: 341 pcs
Tikiake: MDM-100PSB1-1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel