MDB1-37SCBRM7
Hua Hua
Tau Wae: MDB1-37SCBRM7
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDB1-37SCBRM7.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 420 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDB1-37SCBRM7
Tau Wae MDB1-37SCBRM7 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 420 pcs Pepa Raraunga MDB1-37SCBRM7.pdf
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDB
Packaging - Ētahi Ingoa 095487-0154
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal