MDB1-31PCBRP
Hua Hua
Tau Wae: MDB1-31PCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDB1-31PCBRP.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 553 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDB1-31PCBRP
Tau Wae MDB1-31PCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 553 pcs Pepa Raraunga MDB1-31PCBRP.pdf
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDB
Packaging - Ētahi Ingoa 095496-0106
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal