MDB1-25PCBRP
Hua Hua
Tau Wae: MDB1-25PCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDB1-25PCBRP.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 524 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDB1-25PCBRP
Tau Wae MDB1-25PCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 524 pcs Pepa Raraunga MDB1-25PCBRP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDB
Packaging - Ētahi Ingoa 095484-0186
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDB1-25PH003K
MDB1-25PH003K
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 954 pcs
Tikiake: MDB1-25PH003K.pdf
RFQ
MDB1-25PCBRP-1
MDB1-25PCBRP-1
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR