KPTC6F14-19P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: KPTC6F14-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F14-19P
Tau Wae KPTC6F14-19P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga KPTC6F14-19P.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa IKPTC6F14-19P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga KPTC6F14-19P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-19 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.185" (30.10mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Polychloroprene
Whakaaetanga Mea N (Normal) Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6F14-15P-D
KPTC6F14-15P-D
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 3633 pcs
Tikiake: KPTC6F14-15P-D.pdf
RFQ
KPTC6F14-19PD
KPTC6F14-19PD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 3018 pcs
Tikiake: KPTC6F14-19PD.pdf
RFQ
KPTC6F14-15S-D
KPTC6F14-15S-D
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6F14-15S-D.pdf
KPTC6F14-18P
KPTC6F14-18P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Tikiake: KPTC6F14-18P.pdf
KPTC6F14-19PDMA
KPTC6F14-19PDMA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Tikiake: KPTC6F14-19PDMA.pdf
KPTC6F14-19PFMA
KPTC6F14-19PFMA
Tikiake: KPTC6F14-19PFMA.pdf
KPTC6F14-19P-C-MB
KPTC6F14-19P-C-MB
Tikiake: KPTC6F14-19P-C-MB.pdf
KPTC6F14-15P-C
KPTC6F14-15P-C
Tikiake: KPTC6F14-15P-C.pdf
KPTC6F14-19P-C
KPTC6F14-19P-C
Tikiake: KPTC6F14-19P-C.pdf
KPTC6F14-19P-D-MB
KPTC6F14-19P-D-MB
Tikiake: KPTC6F14-19P-D-MB.pdf
KPTC6F14-12SDMA
KPTC6F14-12SDMA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP