KPTC6E22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E22-55S
Tau Wae KPTC6E22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5091 pcs Pepa Raraunga KPTC6E22-55S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6E22-55S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6E22-55PX-C-DN
KPTC6E22-55PX-C-DN
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 3344 pcs
Tikiake: KPTC6E22-55PX-C-DN.pdf
RFQ
KPTC6E22-55S-C-DN
KPTC6E22-55S-C-DN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 3857 pcs
Tikiake: KPTC6E22-55S-C-DN.pdf
RFQ
KPTC6E22-55S-C-F42
KPTC6E22-55S-C-F42
Kaihanga: Cannon
Tikiake: KPTC6E22-55S-C-F42.pdf
KPTC6E22-55PF
KPTC6E22-55PF
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 55POS INLINE PIN
Tikiake: KPTC6E22-55PF.pdf
KPTC6E22-55PW-C-DN
KPTC6E22-55PW-C-DN
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6E22-55PW-C-DN.pdf
KPTC6E22-55S-D-DN
KPTC6E22-55S-D-DN
Tikiake: KPTC6E22-55S-D-DN.pdf
KPTC6E22-55S-C
KPTC6E22-55S-C
Tikiake: KPTC6E22-55S-C.pdf
KPTC6E22-55S-D
KPTC6E22-55S-D
Tikiake: KPTC6E22-55S-D.pdf
KPTC6E22-55SXDN
KPTC6E22-55SXDN
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE