KPTC6E18-32SDDN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E18-32SDDN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E18-32SDDN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E18-32SDDN
Tau Wae KPTC6E18-32SDDN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5733 pcs Pepa Raraunga KPTC6E18-32SDDN.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.394" (35.40mm) Momo Hoapā Solder Cup
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6E20-16PDDNMB
KPTC6E20-16PDDNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5951 pcs
Tikiake: KPTC6E20-16PDDNMB.pdf
RFQ
KPTC6E20-16S-C-DZ
KPTC6E20-16S-C-DZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 2962 pcs
Tikiake: KPTC6E20-16S-C-DZ.pdf
RFQ
KPTC6E18-32SD-DN
KPTC6E18-32SD-DN
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake: KPTC6E18-32SD-DN.pdf
KPTC6E20-24P-D-DZ
KPTC6E20-24P-D-DZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6E20-24P-D-DZ.pdf
KPTC6E18-32S-C-DN
KPTC6E18-32S-C-DN
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake: KPTC6E18-32S-C-DN.pdf
KPTC6E18-32SD
KPTC6E18-32SD