KPTC6E16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: KPTC6E16-26P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E16-26P
Tau Wae KPTC6E16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4714 pcs Pepa Raraunga KPTC6E16-26P.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa IKPTC6E16-26P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga KPTC6E16-26P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.307" (33.20mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Polychloroprene
Whakaaetanga Mea N (Normal) Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6E16-23S-F-DZ
KPTC6E16-23S-F-DZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE
I roto i te taonga: 3384 pcs
Tikiake: KPTC6E16-23S-F-DZ.pdf
RFQ
KPTC6E16-26P-C-F42
KPTC6E16-26P-C-F42
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 6820 pcs
Tikiake: KPTC6E16-26P-C-F42.pdf
RFQ
KPTC6E16-23S-F-DN
KPTC6E16-23S-F-DN
Tikiake: KPTC6E16-23S-F-DN.pdf
KPTC6E16-26P-C-DN
KPTC6E16-26P-C-DN
Tikiake: KPTC6E16-26P-C-DN.pdf
KPTC6E16-26P-C-DZ
KPTC6E16-26P-C-DZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6E16-26P-C-DZ.pdf
KPTC6E16-23PDN
KPTC6E16-23PDN
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE
Tikiake: KPTC6E16-23PDN.pdf
KPTC6E16-23S-D-DZ
KPTC6E16-23S-D-DZ
Tikiake: KPTC6E16-23S-D-DZ.pdf
KPTC6E16-26P-D
KPTC6E16-26P-D
Tikiake: KPTC6E16-26P-D.pdf
KPTC6E16-26P-D-DN
KPTC6E16-26P-D-DN
Tikiake: KPTC6E16-26P-D-DN.pdf
KPTC6E16-23S
KPTC6E16-23S
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE
Tikiake: KPTC6E16-23S.pdf
KPTC6E16-26PDZ
KPTC6E16-26PDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Tikiake: KPTC6E16-26PDZ.pdf
KPTC6E16-23P-F-DZ
KPTC6E16-23P-F-DZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6E16-23P-F-DZ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel